סוגי ביטוחים

עם גרסון אתם יכולים להפסיק לדאוג. כל סוגי הביטוחים במקום אחד

החיים הם הרפתקה אחת גדולה, ולא תמיד ניתן לדעת מה מחכה לנו מעבר לפינה. למרבה השמחה, במרבית הפעמים ניתקל בהפתעות נעימות או בכאלו שאינן מפריעות לחיינו, אך מה קורה במקרים שמטלטלים את הסירה?

 

מה קורה אם אנו חוזרים לביתנו לאחר יום עבודה ומגלים שהוא הוצף, או שמישהו עשה נזק לרכבנו? אף על פי שלא תמיד נעים לחשוב על זה, חשוב להיות ערוכים גם לתרחישים בלתי נעימים, ולשם כך יש ביטוחים שמכסים אתכם מכל הכיוונים.

 

סוכנות ביטוח גרסון – לצדכם ברגעים הקשים

 

סוכנות ביטוח גרסון הוקמה למעלה מ-40 שנה, והיא אחת מהסוכנויות הוותיקות ביותר במדינה שמעניקה שירותים לאנשים פרטיים וגם לבתי העסק. סוכנות הביטוח המשפחתית הזו, שמנוהלת על ידי אב ובנו, מספקת את כל סוגי הביטוחים הנדרשים על מנת שתרגישו שיש לכם גיבוי גם ברגעים של מצוקה.

 

על מנת שזה יקרה, כל לקוח בסוכנות גרסון מקבלת תשומת לב פרטנית, ולאחר שיחה והיכרות, אנו תופרים למידותיכם ולצרכים שלכם את סוגי הביטוחים שאתם זקוקים להם – ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח פנסיוני, ביטוח משכנתא, ביטוח קבלנים, ביטוח עסקים וביטוח תמ"א 38.

 

כל סוגי הביטוחים הללו מאפשרים לכם ליהנות מראש שקט בתחומי החיים השונים, ועם אלפי לקוחות מרוצים, תוכלו להיות בטוחים שסוכנות גרסון מגבה אתכם בכל עת. אצלנו כל לקוח מטופל בצורה אישית, ואנו רואים בכל מבוטח אדם בפני עצמו, בעל צרכים, רצונות ודרישות משלו, ומתייחסים לכולם בהתאם.

 

החיים מביאים עמם אתגרים לא פשוטים לעתים, וכשאיננו ערוכים לכך, הנזק עלול להיות גדול. על מנת שתוכלו לשמור על שקט נפשי ולדעת שאתם בידיים טובות, תוכלו ליהנות מכל סוגי הביטוחים שאתם צריכים בסוכנות גרסון, שתדאג לכם בימים השקטים וגם הסוערים.

צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921