צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921

ביטוח עקב תאונה

ביטוח עקב תאונה יכסה אתכם עקב פגיעה בגלל תאונה

מהו ביטוח עקב תאונה?

תאונות הן חלק בלתי נפרד מחיינו ולמעשה מדי יום מתרחשות מאות תאונות בכל רחבי הארץ. לא מדובר אך ורק בתאונות הדרכים אשר גובות קורבנות רבים לאורך השנה אלא גם בתאונות עבודה, תאונות בבית, תאונות תוך כדי עיסוק בתחביבים, תאונות מטיילים ועוד. ביטוח עקב תאונה מהווה אם כן עניין בעל חשיבות עליונה שכן כל אחת מהתאונות הללו עלולה להוביל למצב של נכות בדרגה כלשהי. סוכנות הביטוח גרסון מציעה עבורכם מגוון פוליסות ביטוח המכסות מפני כל תאונה. הביטוח אולי לא יצליח למנוע את התאונה אבל בהחלט יוכל להוות גב כלכלי בקבלת הפיצוי המתאים במקרים של אובדן כושר עבודה, אשפוז, צרכים סיעודיים, נכות ואפילו מוות.

 

כיצד פוליסות ביטוח עקב תאונה מגדירות נכות?

נכות מלאה מוגדרת כאשר מתקיימים אחד או יותר מהתנאים הבאים: עיוורון מוחלט (בשתי העיניים), נכות גפיים מלאה (בידיים או ברגליים), מצב נפשי קשה ואינו הפיך. מעבר לכך, ביטוח עקב תאונה יפצה את המבוטח גם בכל מקרה של נכות חלקית, ע"פ אחוזי הנכות שנקבעו בפועל.

 

מה מעניק לכם ביטוח עקב תאונה?

1. פיצוי כספי - לא רק במקרה מות המבוטח. במידה ולא תוכלו להמשיך ולפרנס (לא משנה לאיזו התקופה) עקב תאונה, תקבלו פיצוי כספי בגובה הפיצוי שמוזכר בפוליסה, בדר"כ כ- 75% מהשכר הממוצע של המבוטח.

2. כיסוי הוצאות - לעיתים רבות הנזק שגרמה התאונה הינו בלתי הפיך. ביטוח עקב תאונה יכול לעזור לכם במקרים של נזקים גדולים, ולשמש פעמים רבות גם ככיסוי לצרכי טיפול רפואי.

 

סוכנות הביטוח גרסון מציעה פוליסות ביטוח עקב תאונה שמתאימות לכל אחד. אנו נאפיין את אופי עיסוקכם, פעילותכם ואישיותכם, ובהתאם לכך נתאים לכם את החבילה הביטוחית המקיפה והמשתלמת ביותר.

 

בהקשר לביטוח עקב תאונה, אנו ממליצים לקרוא גם על ביטוח תאונות אישיות.

0.2647355