צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921

ביטוח חיים לחולים

ביטוח חיים לחולים - כי גם לחולים מגיע שקט נפשי

ביטוח חיים לחולים - האם גם לחולים מגיע ביטוח?

רכישת ביטוח חיים מהווה חשיבה מושכלת על העתיד, הדרך להבטיח את יציבותה הכלכלית של המשפחה ועמידה בכל החובות הפתוחים (רכב, משכנתא, עסק, מיסים וכו') גם לאחר פטירתכם. ביטוח חיים לחולים היה בעבר כמעט בלתי אפשרי עקב העובדה הברורה שחברות הביטוח העדיפו לבטח אך ורק אנשים בריאים, אשר הסיכוי לפטירתם בטווח הזמן הסביר נמוך. סוכנות הביטוח גרסון מאמינה שגם לחולים מגיע שקט נפשי ומציגה בפניהם פוליסות ביטוח חיים מגוונות אשר מתאימות אף לצרכי משכנתא, ללא הצורך בהצהרות בריאות כלשהן.

ביטוח חיים לחולים - עידן חדש בעולם הביטוח

עד היום אדם אשר סימן "וי" באחת משורות המחלות והמצבים הרפואיים בהצהרת הבריאות בטרם רכישת ביטוח חיים היה נתקל בטריקת דלתות וחוסר היענות מצד חברות הביטוח להוציא לפועל הסכם מעין זה. מאז ועד היום רבות השתנה וכעת גם כאלה החולים במחלות כרוניות או מחלות סופניות יכולים לרכוש ביטוח חיים לחולים ולהבטיח את עתיד משפחתם.

ביטוח למבוטחים חולים - הדרישות

ביטוח חיים "ריסק" אינו בעל פן של חיסכון והוא משמש אותנו רק בעת פטירתנו. בעבר חולים רבים העלימו ביודעין את המידע אודות מחלתם ולאחר פטירתם בני משפחתם זכו לסירוב נחרץ מטעם חברת הביטוח לתשלום הפיצויים. כיום פוליסות ביטוח חיים לחולים משוות ככל האפשר את התייחסותן כלפי אוכלוסייה זו בהשוואה לאוכלוסייה הבריאה ומציעות שלל פתרונות "הסדר" כגון:


• זמינות לרכישה בכל מצב רפואי שהוא (כולל מחלות כרוניות, סופניות ומצבים מולדים אחרים).
• סכומי ביטוח בגין פטירה גבוהים.
• תאימות ביטוח לקבלת משכנתא.

 

ביטוח חיים לחולים יש לרכוש רק לאחר ייעוץ מקיף על טיב הביטוח וסעיפיו השונים. סוכנות הביטוח גרסון מפעילה מערך שירות וייעוץ מקצועי ומנוסה אשר מסוגל להתאים לכם את ביטוח החיים המתאים ביותר בהתחשב במצבכם הבריאותי וצרכיכם האישיים בלבד. והכול תוך שמירה על סודיות, ודיסקרטיות המצופים במצב רגיש מעין זה.

 

אנו ממליצים לכם לקרוא עוד בנושא זה, גם על ביטוח אובדן כושר עבודה.

0.2582989