צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921

ביטוח מדריך ספינינג

ספינינג, מהפעילויות המבוקשות כיום לשמירה על כושר והרזייה. לכן חשוב גם להצטייד עם ביטוח מדריך ספינינג מתאים

נשאלתו רבות ע"י מדריכי ספינינג, מהי חשיבותו של ביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי (ביטוחי חבויות) כביטוח המלווה את פעילותם הספורטיבית.

התשובה לכך טמונה באופי הפעילות אותה מדריך, מדריך הספינינג.

 

מה צריך לשאול את עצמנו?

לפני תחילת פעילותנו המקצועית כמדריכי ספינינג, יש לשאול עצמנו מספר שאלות חשובות ומהותיות על אופי הפעילות ועל רמת הסיכון והחשיפה לה אני כמדריך ספינינג חשוף.
1.האם אני פועל כחוג עצמאי או תחת אגודת/עמותת ספורט כלשהי?
2.האם הדרכתי כמדריך ספינינג כפופה לחוק הספורט והאם יש לכך משמעויות ביטוחיות?
3.מה היא חשיפתי לתביעות בגין רשלנות ו/או תאונה אחרת שאינה כתוצאה מרשלנות בזמן אימון?
4.מהם הפתרונות שיש לשוק הביטוח בישראל להציע, כהגנה בפני תביעות כאלה ואחרות?
5.מהו גובה גבול האחריות אותו אני נדרש לרכוש כמדריך ספינינג, המדריך מס' כזה או אחר של חניכים ?
6.האם יש שוני בין מספר החניכים הנמצאים בכל קבוצה אותה אני מדריך?

 

איך לבחור ביטוח מתאים?

לפני עריכת הביטוח יש לוודא את מטריית הביטוחים הנמצאים במקום העבודה כשכיר. יש לוודא שמקום העבודה מבטח בפני תביעות אחריות מקצועית וצד שלישי. חשוב לדעת כי הדבר אינו מובן מאליו.

כמדריך ספינינג עצמאי ,יש לדאוג לביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי ,שיכסו את החבות כלפי המודרכים במקרה רשלנות. כיום ישנן דוגמאות רבות לגבולות אחריות מקובלים, אך מדריכים שמודעים לכך או שנכוו בעבר בתביעות רשלנות, דואגים לבטח עצמם בגבולות גבוהים מאוד מהמקובל. דוגמה: כמדריך ספינינג עם 200 חניכים ,למדנו כי גבול אחריות של 2,000,000 שקלים אינו מספיק וצריך לשאוף לגבולות של 4,000,000-5,000,000 שקלים.

יש לוודא בדיוק מה מכילה פוליסת הביטוח הנרכשת, האם מדובר בפוליסת אחריות מקצועית מקיפה או פוליסה מצומצמת יותר, המוכרת כפוליסת צד שלישי עם ביטול חריג אחריות מקצועית.
משמעויות רבות יש אשר נוגעות לבחירה של פוליסת ביטוח. יש לשים את הדגש על כך בעת רכישת הביטוח, שלא נופתע שאין כיסוי ביטוחי כי לא רכשנו את המוצר הנכון ובזמן שהפוליסה צריכה להיות מופעלת בעקבות תביעה, כלומר, אין כיסוי ביטוחי!

 

בקיצור ולעניין, עם ביטוח מדריך ספינינג מוכן

לסיכום ,פעילות מדריך בענף הספינינג מלווה בסיכונים רבים שיכולים לבוא ליד ביטוי בפציעה טריוויאלית, פציעה הנגרמת מאופי הפעילות האינטנסיבית בענף ספורט זה, פציעה הנגרמת מאימון לא נכון והדרכה שגויה או סתם פציעה הנגרמת בעקבות מתקן ספורט עם לקויים בטיחותיים ויש רבים כאלה בישראל.
מדריך כושר, חובתך לצפות את הסיכונים הכרוכים בענף הספורט בוא אתה עוסק ולמזער נזקים תוך כדי השבחת המתאמנים והבאתם להישגים שלשמם הם התכנסו. כל זאת תוך כדי נקיטת זהירות מרבית ותשומת לב אין סופית. עליך לוודא לפני תחילת הדרכת הפעילות כי הביטוח שרכשת הוא המתאים ביותר במידה וחס וחלילה נגרם נזק גוף או רכוש.

 

במידה ואינכם בטוחים, תתייעצו! 08-9465921