צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921

גבול אחריות הפוליסה

כיצד נקבע גבול אחריות הפוליסה של אחריות מקצועית וצד שלישי למאמן

מאמנים יקרים, מאמר זה נכתב לאחר הצטברות של ניסיון רב ושיחות רבות עם מאמנים מתחומי הספורט השונים (אומנויות לחימה, מאמני כושר, מאמני כדורגל וכדורסל, שחיה, בדמינגטון, תריאטלון,טניס , פילאטיס וכו') שהעלו תמיד את השאלה: מהו גבול האחריות אותו עליי לרכוש בעת עריכת ביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי?

 

תזכורת,
ביטוח צד שלישי מבטח את המבוטח (המאמן) בפני תביעות הקשורות לאירועים תאונתיים בלתי צפויים לגוף או רכוש שנגרמו כתוצאה מרשלנות וביטוח אחריות מקצועית מכסה את המאמן בגין נזק גוף או רכוש הנגרם כתוצאה מהפרת חובתם המקצועית.

 

הפוליסה אינה מכסה את המתאמן אלא את המאמן בפני תביעה.

כאשר מדובר בנזקי גוף המאמן עובד בדרך כלל מול מגוון רב של אנשים, בריאים יותר ובריאים פחות, גברים, נשים, ילדים וכו'. מיותר לציין כי עבודתו מול המתאמן צריכה להיות תחת אמות מידה של מקצוענות, מקצועיות, הבנת המתאמן, צרכיו ומגבלותיו הפיסיות והמנטליות.

 

יחד אם זאת גם המאמן הזהיר ביותר עשוי לגרום לנזק כתוצאה מרשלנות!!!

פה עולה השאלה מה גובה הכיסוי הנכון?!

 

אם כך אין לי תשובה לעניין. מה שאני כן יכול להמליץ לכל אחד ואחת מכם הוא להפנים את הסיכון בעבודה, את פוטנציאל התביעות שבעקבות עבודה רשלנית (לפתחי הגיעו גם תביעות שעומדות על מיליוני שקלים כנגד המאמן) ובאמת ובתמים, טרם תחילת העבודה כנותני שירות בתחום אימוני הספורט לפנות למבטח ולניסיונו בתחום ולשקול את גובה גבולות האחריות, שאותם ברצונכם לרכוש טרם מתן השירות!!!