דרכים 2008* | שגריר 8888* |  זברה 03-5102001 | סטארט קופל 5676* | שירותי נזקי צנרת: מילגם  5041* |  בלו 8505* (פוליסות בהראל) | מוקד כלל ביטוח 6564* | פניקס 5070* | שומרה 03-9258012 | הכשרה 6564* | מנורה 6337*

בעלי חברה השכרת ציוד לאירועים? היכנסו וגלו למה כדי לכם לעשות ביטוח השכרת ציוד לאירועים.

חברות רבות של ציוד להשכרה לאירועים פועלות כיום בתחום האירועים בישראל. תחום האירועים בישראל הוא אחד התחומים הדינאמיים והפעילים ביותר. רובנו מוזמנים לאירועים רבים במהלך ולאורך השנה ואנו תמיד מתפלאים על החידושים השונים שיש מאירוע לאירוע.

למה להשכיר ציוד לאירועים?

מקומות לאירועים רבים בוחרים שלא להחזיק אצלם ציוד לאירועים ומעדיפים לעבוד עם חברות השכרת ציוד לאירועים קבועות. 2 סיבות עיקריות לכך: טיפול שוטף בציוד והשינויים הרבים שחלים בציוד לאירועים. כאשר מחזיקים בציוד לאירועים, משתמשים בציוד בכל אירוע ואירוע ולאט לאט, הציוד הופך בלוי משימוש לשימוש. על צוות אולם או גן האירועים, לחדש מעת לעת את הציוד, כדי שיהיה ניתן להשתמש בו שוב. בנוסף, בכל שנה, נכנס ציוד חדש לעולם לאירועים ומקומות לאירועים, לא יכולים להחליף ציוד כל שנה גלל הפסדים כספיים.

ביטוח ציוד השכרה לאירועים

כל החברות להשכרת ציוד לאירועים המתעסקת במהלך היום יום שלהן בהשכרה של ציוד לאירועים, חייבות לרכוש פוליסת ביטוח לציוד שלהן. ציוד לאירועים עובד בתדירות גבוהה מאוד ומהר מאוד הוא הופך להיות ציוד בלאי, אם לא מטפלים בו. כאשר ציוד הופך להיות ציוד בלאי, ישנו סיכוי גבוה מאוד שאחד מהאורחים באירוע יפצע בצורה כלשהי. בין אם מדובר בכיסא שאחת מרגליו לא יציבה ובין אם מדובר על פודיום שישנה סיכה שבולטת בו

רכישה של ביטוח לציוד לאירועים שמושכר על בסיס יומי, יכולה לחסוך סכום כסף רב, במידה ואחד מהאורחים יפצע עקב שימוש בציוד הפגום. במקרים רבים, לא מדובר על פריט אחד, אלא על עשרות ואף מאות פריטים ועקב כך, קשה לעקוב אחרי כל כך הרבה פריטים. זאת הסיבה שחשוב לרכוש פוליסת ביטוח שתכסה אתכם מפני תביעות עתידיות בגלל ציוד בלוי.

פציעות יכולות לקרות כל הזמן

לא משנה אם מדובר על חברת השכרת ציוד לאירועים גדולה או קטנה, כל חברה חשופה לתביעה בגין נזק פיזי. לא חסרות דרכים להיפצע בגלל שימוש בציוד תקין ואף ציוד לא תקין. חבל לקחת את הסיכון ולהיות חשופים לתביעה של מאות אלפי שקלים. רכישה של ביטוח ציוד לאירועים יכול לחסוך לכם סכומי כסף רבים, בגלל אותן תביעות פיצויים. אל תתפסו לא מוכנים כשאר מקרה כזה, רכשו עוד היום פוליסת ביטוח ציוד לאירועים.

מטפלים יקרים שלום רב,

ב 07.10.2023 נפתחה מלחמה בעקבות מעשי טבח ושואה שכוונו למדינת ישראל ותושביה.

לומדני שבעקבות הטראומה שחוו תושבי העוטף ובכלל ,נרתמו אלפי מטפלים-מתנדבים, בתחומי הטיפול השונים ותומכים השקם וערב בנזקקים לכך .

חשוב להדגיש ולהבהיר כי פוליסת האחריות מקצועית שלכם מכסה את אחריותכם בעת מתן מבורך זה, כל עוד עונה על הכשרתם בפועל.

במעמד זה אני רוצה להודות באופן אישי על פעילותכם המקודשת.

אורן גרסון-מנכ"ל

*בכפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה.