דרכים 2008* | שגריר 8888* |  זברה 03-5102001 | סטארט קופל 5676* | שירותי נזקי צנרת: מילגם  5041* |  בלו 8505* (פוליסות בהראל) | מוקד כלל ביטוח 6564* | פניקס 5070* | שומרה 03-9258012 | הכשרה 6564* | מנורה 6337*

ביטוח רכב מכיל בתוכו מספר ביטוחים אשר מומלצים לכל בעל רכב. בין הביטוחים ניתן למצוא ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.

ביטוח רכב – חובה, צד ג' ומקיף

עשרות תאונות דרכים מתרחשות בכבישי ישראל מידי יום ולצערנו רובן אף מסתיימות עם פגיעות גוף חמורות. ביטוח רכב נועד להגן על בעלי הרכבים מפני ההשלכות החמורות של כל תאונה, השלכות כספיות ונפשיות כאחד. ביטוח רכב כולל את ביטוח החובה אשר מחוייב על פי חוק ואת ביטוחי הרשות כגון ביטוח צד ג' והביטוח המקיף. גרסון סוכנות לביטוח הינה סוכנות ותיקה, אשר תרכיב עבורכם את פוליסת ביטוח הרכב אשר תפורה בדיוק לצרכיכם. כל זאת במחירים הוגנים ויחס אישי וצמוד לאורך כל הדרך, בשגרה ובמקרי חירום.

ביטוח החובה

המדינה קבעה כי כל כלי תחבורה אשר עונה על ההגדרה של "רכב מנועי" חייב בביטוח חובה. סוג זה של ביטוח רכב נועד להגן עליכם מפני תביעות של פגיעות גוף ונפש כתוצאה מתאונת דרכים. במידה ותעברו תאונה ולא משנה במי האשמה, אתם, נוסעי הרכבים (הפוגע והנפגע), הולכי רגל, רוכבי אופניים או כל אדם אחר אשר נפגע בתאונה, תהיו מכוסים באופן מלא מבחינה ביטוחית. חשוב לציין כי ללא ביטוח חובה אין לנהוג בכלי רכב מנועי ומי שעושה כן עובר על החוק ומסתכן בתביעות ענק.

ביטוחי רכב אלה הם ביטוחי רשות ועוסקים ברכוש. ביטוח רכב צד ג' מכסה אתכם מפני נזקים שגרמתם בתאונה לכלי רכב אחר או לישות עימה התנגשתם כגון עמודי תאורה, רמזורים וכו'. הביטוח המקיף כולל את הכיסוי המלא ביותר להגנה על כלי הרכב אשר היו מעורבים בתאונה, בין היתר ביטוח שמשות, שירותי רכב וגרירה, ביטול השתתפות עצמית, הגדלת הכיסוי של ביטוח החובה, השתתפות בהוצאות משפטיות ועוד. פוליסת ביטוח המקיף של הרכב עברה שינויים על פי הנחיית המפקח על הביטוח לאור סוגיות משפטיות שהתעוררו במהלך השנים ושודרגה בתחילת חודש אוקטובר 2012.

כל רכב חייב בביטוח וישנם אף כלי רכב אשר זקוקים לביטוחים "מיוחדים" כגון רכבי יוקרה, רכבים מסחריים, משאיות כבדות, מנופים, כלי צמ"ה ועוד.

גרסון סוכנות ביטוח תבטח את רכבכם ע"פ הקריטריונים הרלבנטיים עבורכם כך שאתם תקבלו חבילת ביטוח רכבא שר מותאמת אישית ובמחיר משתלם במיוחד.

מטפלים יקרים שלום רב,

ב 07.10.2023 נפתחה מלחמה בעקבות מעשי טבח ושואה שכוונו למדינת ישראל ותושביה.

לומדני שבעקבות הטראומה שחוו תושבי העוטף ובכלל ,נרתמו אלפי מטפלים-מתנדבים, בתחומי הטיפול השונים ותומכים השקם וערב בנזקקים לכך .

חשוב להדגיש ולהבהיר כי פוליסת האחריות מקצועית שלכם מכסה את אחריותכם בעת מתן מבורך זה, כל עוד עונה על הכשרתם בפועל.

במעמד זה אני רוצה להודות באופן אישי על פעילותכם המקודשת.

אורן גרסון-מנכ"ל

*בכפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה.