דרכים 2008* | שגריר 8888* |  זברה 03-5102001 | סטארט קופל 5676* | שירותי נזקי צנרת: מילגם  5041* |  בלו 8505* (פוליסות בהראל) | מוקד כלל ביטוח 6564* | פניקס 5070* | שומרה 03-9258012 | הכשרה 6564* | מנורה 6337*

ביטוח נסיעות לצעירים אחרי צבא, אשר בוחרים לטייל ברחבי העולם לתקופות ארוכות. קראו כאן עוד אודות ביטוח תרמילאים.

למה צריך ביטוח תרמילאים?

עשרות אלפי צעירים ישראלים יוצאים מדי שנה ל"טיול תרמילאים" שעורך בממוצע מספר חודשים, ומתרכז באזורים כמו דרום אמריקה, המזרח הרחוק, הודו, אוסטרליה ועוד. אחד ממאפייני הטיול העיקרים הוא הגיוון שלו: הרפתקנות ואקסטרים לצד שקט ושקיעות' אזורים נידחים לצד ערים מודרניות והכל עם תרמיל על הגב. ביטוח תרמילאים מבית סוכנות לביטוח גרסון יעניק לכם (וגם להוריכם) את כל השקט הנפשי הדרוש בשביל טיול הרפתקני בחו"ל.

מה כולל ביטוח תרמילאים?

ביטוח תרמילאים מיועד לכאלו המטיילים בין חודשיים (לערך) לשנתיים ימים. הוא מורכב מחבילה בסיסית אותה ניתן להרחיב בהתאם לצורך ולאופי הטיול. הביטוח מיועד לאנשים בעלי בריאות תקינה בטווח גילאים המשתנה בין חברות הביטוח וכולל קשת רחבה של מקרים הקשורים לתחומי הכבודה, פציעות ומחלות, אשפוזים, הטסות ועוד.

אם נעבור על סעיפי הביטוח על פי סדר כרונולוגי של הטיול, הרי שאם שינוי במועד הטיסה גרם לכך שלא עליתם עליה ונדרשתם לפיצוי, ביטוח תרמילאים אמור לכסות אותו. אם כבודתכם אבדה במהלך הטיסה, תקבלו החזר בהתאם לפוליסה שבחרתם. גם ביטוח צד ג', כלומר – היווצרות נזק שלכם לאדם או רכוש כלשהו, במסגרת הגבלות הפוליסה, נכלל בביטוח תרמילאים.

כל נושא הפעילות והספורט האתגרי דורש לעיתים תוספות לפוליסת הביטוח הבסיסית של ביטוח נסיעות. בכל אופן, ביטוח תרמילאים מורחב כולל גם סעיפים של אשפוז, ניתוחים, טיפולים בשטח, מסוק פינוי, הטסה לארץ לצורך טיפול ועוד. גובה הכיסוי המקובל הוא עד מיליון דולר אמריקאי ללא הגבלה על ימי האשפוז. גם פעילות של ספורט חורף, ובראשה סקי שלג כלולה בביטוח זה. ואם גם אתם, כמו מרבית תרמילאים, תשתתפו במהלך הטיול ב"טרקים" (טיולים רגליים), היו רגועים כי במקרה של אובדן הדרך ואי יכולת ליצור קשר איתכם, פעילותם של צוותי איתור וחילוץ תמומן מכספי הביטוח.

אנשי המקצוע המיומנים של סוכנות הביטוח גרסון יאפיינו יחד איתכם את פרטי הטיול המיועד, ויתאימו לכם ביטוח תרמילאים נרחב שיכסה אתכם על כל צרה. טיול נעים.

מטפלים יקרים שלום רב,

ב 07.10.2023 נפתחה מלחמה בעקבות מעשי טבח ושואה שכוונו למדינת ישראל ותושביה.

לומדני שבעקבות הטראומה שחוו תושבי העוטף ובכלל ,נרתמו אלפי מטפלים-מתנדבים, בתחומי הטיפול השונים ותומכים השקם וערב בנזקקים לכך .

חשוב להדגיש ולהבהיר כי פוליסת האחריות מקצועית שלכם מכסה את אחריותכם בעת מתן מבורך זה, כל עוד עונה על הכשרתם בפועל.

במעמד זה אני רוצה להודות באופן אישי על פעילותכם המקודשת.

אורן גרסון-מנכ"ל

*בכפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה.