דרכים 2008* | שגריר 8888* |  זברה 03-5102001 | סטארט קופל 5676* | שירותי נזקי צנרת: מילגם  5041* |  בלו 8505* (פוליסות בהראל) | מוקד כלל ביטוח 6564* | פניקס 5070* | שומרה 03-9258012 | הכשרה 6564* | מנורה 6337*

נקר מדיק
סוכנות ביטוח

גרסון ונקר מדיק בשיתוף פעולה
בביטוח אחריות מקצועית למאמנים

מקדימים כיסוי למכה! ביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי למאמנים בענפי הספורט

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים ומקצועות הספורט השונים

כמאמן, הנך נחשף לפעילות ספורטיבית מאתגרת ומרוממת רוח. במהלך הזמן, התחלנו להסתכל על פעילויות הספורט השונות ופעילות בתחום אומנויות הלחימה בפרט, מנקודת מבט של איש הביטוח, וזיהינו בעיה ביטוחית קשה.

בעיה שכל מדריך/מאמן העוסק בהדרכה בתחומי הספורט השונים, צריך לתת עליה את הדעת ולבטח עצמו בפני הסיכונים הכרוכים בפעילות זו, בין אם זה ביטוח אישי ובין אם זה בביטוח החניכים.

לאור זיהוי הצורך הרב, במוצר שיאגד את כל תחומי הספורט השונים, ראשית פנינו למס' מאמנים מובילים בתחום אומנויות הלחימה. בתחילת הדרך פותחה פוליסת ביטוח רחבה ומודולרית, אשר נותנת מענה בתחום ביטוחי האחריות המקצועית וצד שלישי, שתכסה את פעילות המאמן בפני תביעות גוף ורכוש, הנובעות כתוצאה מרשלנות וביטוח תאונות אישיות על פי "חוק הספורט", הנותן מענה לפציעה של חניך בזמן פעילות שאינה קשורה בהוכחת רשלנות.

הצהרת בריאות משרד התרבות והספורט

מהי פוליסת צד שלישי?

מקרה הביטוח:

אירוע תאונתי בלתי צפוי שגרם למקרים הבאים:
1. היזק גופני, מוות, מחלה, פגיעה או ליקוי גופני, נפשי או שכלי.
2. היזק ו/או אובדן לרכוש צד שלישי.

הנזק:
מקרה ביטוח או סידרת מקרי ביטוח הנובעים ממקור אחד או מסיבה מקורית אחת.

דין הפוליסה: דיני מדינת ישראל.

מהי פוליסת אחריות מקצועית?

הביטוח נועד לכסות את אחריותם של בעלי מקצועות חופשיים. במקרה שלנו מאמנים ו/או מדריכים בתחומי הספורט השונים, בגין נזק גוף או רכוש הנגרם כתוצאה מהפרת חובתם המקצועית.

פוליסת הביטוח שמוצעת למאמנים כיום הנה פוליסת המכסה את שתי החבויות, כך שהכיסויים ישלימו האחד את השני. במקרה שהפוליסה נערכת בצורה שכזו, "הפתח" של חברת הביטוח לדחות תביעה למבוטח הרבה יותר קטן, אלא כמובן אם מדובר ב"רשלנות פושעת".

מה קורה כאשר המאמן/מדריך בודק את אפשרויות הביטוח שלו?

שימו לב ל"בסיסי הביטוח", האם הבסיס הוא "הגשת תביעה" או "הגשת אירוע"? עניין חשוב מאוד במידה ועוברים מחברת ביטוח אחת לשנייה. זהו פתח לדחיית תביעות עקב חוסר תשומת לב.

שימו לב לכיסוי שאותו רכשתם: האם מדובר בפוליסת "צד שלישי" הכולל "ביטול חריג אחריות מקצועית" או פוליסת אחריות מקצועית משולבת בביטוח צד שלישי?!

האם הכיסוי שניתן מתייחס לתקופות הקודמות שעבדם והייתם מבוטחים בעבר או שהכיסוי הביטוחי מתחיל מיום תחילת הפוליסה?

כל השאלות האלו ועוד צריכות להישאל בזמן עריכת פוליסות שכאלו, במידה ואכן אנחנו מעוניינים "להקדים כיסוי למכה".

עצה שיווקית וביטוחית קטנה

מומלץ ביותר שהמועדון בו מתקיימים האימונים יבטח את חניכיו גם בפוליסת "תאונות אישיות". ישנו פתגם שאומר "אל תהיה צודק תהיה חכם" ובמקרה שלנו יכולות להיגרם הרבה תאונות שאינן בהכרח תאונות "גדולות".

פוליסות אלה משלמות גם על הוצאות רפואיות שאינן מכוסות בקופ"ח או הוצאות טיפולי שיניים בעקבות תאונה. על מנת למנוע חיכוכים בין המועדון להורים, הפוליסה נותנת מענה כספי מהיר ו"עזרה ראשונה" להפחתת הנזק והורדת הלחץ גם מהנפגע ומבני משפחתו וגם מהמאמן ובכך נותנת מענה מצויין לתשלום נזקים, ללא כל הוכחת רשלנות.

על מנת לערוך פוליסות שכאלו יש להעביר רשימות חניכים עם דמי ביטוח סמליים אחת לשנה ובכך להבטיח פתרון יעיל ומהיר במקרה של נזק, ללא כל קשר לפוליסת המאמן ו/או המועדון.

לפרטים נוספים חייגו 072-3311329 או השאירו פרטיכם - ללקוחות נקר מדיק:

מטפלים יקרים שלום רב,

ב 07.10.2023 נפתחה מלחמה בעקבות מעשי טבח ושואה שכוונו למדינת ישראל ותושביה.

לומדני שבעקבות הטראומה שחוו תושבי העוטף ובכלל ,נרתמו אלפי מטפלים-מתנדבים, בתחומי הטיפול השונים ותומכים השקם וערב בנזקקים לכך .

חשוב להדגיש ולהבהיר כי פוליסת האחריות מקצועית שלכם מכסה את אחריותכם בעת מתן מבורך זה, כל עוד עונה על הכשרתם בפועל.

במעמד זה אני רוצה להודות באופן אישי על פעילותכם המקודשת.

אורן גרסון-מנכ"ל

*בכפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה.