צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921

ביטוח תיירים בישראל

ביטוח בריאות מכיל גם ביטוח תיירים בישראל, המבקרים בארץ במהלך השנה

ביטוח לתיירים

אלפי תיירים מכל העולם נמצאים בישראל בכל רגע נתון כאשר בחודשי הקיץ עולה המספר עוד יותר. תחת מעמדם, אין הם זכאים לביטוח רפואי באופן אוטומטי עם הגיעם לארץ וכאן בדיוק נכנסות חברות הביטוח לתמונה, ובראשן סוכנות הביטוח גרסון, המציעה ביטוח תיירים בישראל במחירים נוחים ועם כיסוי נרחב ביותר.

מה כולל ביטוח תיירים בישראל?

ביטוח תיירים בישראל כולל סעיפים שונים המכסים מגוון רחב של תרחישים. ביטוח שכזה יכלול במרבית המקרים את הסעיפים הבאים:

  • טיפולי רפואה ראשוניים, הכוללים רפואה כללית, מומחה לרפואה פנימית, גניקולוגיה, מכונים, מעבדות, רפואת משפחה, ביקורי בית ועוד.
  • טיפולי רפואת מומחים - ללא צורך בהפניה של רופא כללי, למעט מקרים ספציפיים כגון קרדיולוגיה ונוירולוגיה.
  • אשפוזים, חדרי מיון וטיפול נמרץ, אמבולנסים וכו' במצבי חירום. כפוף לתנאי הפוליסה המשתנים בין החברות ובין הפוליסות השונות באותה חברת הביטוח.
  • כיסוי תרופתי בהתאם לסל התרופות בישראל.
  • טיפולי חירום בתחום השיניים, הפה והלסת
  • טיפול, העברות והטסה במקרים של מוות או נכות אשר נגרמה כתוצאה מפעילות בשטח ישראל.

ביטוח תיירים לישראל - מה עוד חשוב לדעת?

לכל חברה המציעה ביטוח תיירים בישראל ישנו סכום כיסוי מקסימאלי, הנע לרוב סביב 100 אלף דולרים. חברות רבות דורשות מינימום של יומיים-שלושה ימי אכשרה, על מנת להבטיח שברגע הזמנת פוליסת הביטוח, היה מצבו של המבקש טוב, תקין ובריא. יש לשים לב גם לעניין ההשתתפות עצמית, שקיים בחלק מהסעיפים אצל חלק מהחברות. בנוסף, לעיתים מבחינות הפוליסות השונות בין תייר (עד מספר ימי שהייה מוגדרים) לתושב ארעי שאינו מקבל את זכויות חוק הביטוח הרפואי בישראל ועל כן יש לוודא את התאמת פוליסת הביטוח לסטטוס של המבקש.

 

סוכנות הביטוח גרסון מסבירה פניה לתייר ומפעילה מערך ייעוץ אישי אשר ישמח לענות לכם על כל שאלה ובקשה. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל את כל המידע הדרוש לגבי ביטוח תיירים בישראל ומבטיחים לעשות את הכל על מנת שתוכלו לשמור על עצמכם בריאים ושלמים במהלך השהות המהנה בארץ.