צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921

ביטוח קרוספיט

גרסון מתאימים לכם פוליסת ביטוח קרוספיט

אם עד לפני מספר שנים רבים לא ידעו מה זה קרוספיט, היום שיטת אימון זו מוכרת היטב בעולם הכושר. הקרוספיט היא שיטת אימון אינטנסיבית מאוד המבוססת על תרגילים מתחום המשקולות והתעמלות המכשירים ובכך היא שונה מאימונים בחדרי כושר סטנדרטיים. במסגרת השיטה עוברים המתאמנים אימוני כוח ואימונים אירוביים באמצעות מגוון עזרים מעולם ההתעמלות כגון מוט אולימפי, מתח, טבעות וגם עזרים מחוץ לעולם ההתעמלות כמו שקי חול או צמיגים.

 

ואיך כל זה קשור לביטוח?


בכל פעילות פיזית ישנה סכנה לפציעות וחבלות, במיוחד בשיטות אימון אינטנסיביות כמו קרוספיט. כיוון שלקרוספיט אין ארגון גג המבטח את המתאמנים, למעשה האחריות כולה מוטלת על המאמן והוא חשוף לתביעות. במקרה שאחד המתאמנים נפצע במהלך אימון, בין אם בשל אי הקפדה על הוראות המאמן, חוסר מיומנות או מכשיר פגום, זכותו לתבוע את המאמן. כאן נכנס לתמונה ביטוח קרוספיט.

 

ביטוח קרוספיט- כך תאמנו בשקט

 

ביטוח ביטוח קרוספיט מקיף הוא חלק מביטוח אחריות מקצועית והוא מאפשר לכם המאמנים לאמן בראש שקט מתוך ידיעה שגם אם קורה חלילה משהו לאחד המתאמנים- אתם מבוטחים. המאמנים, מתוקף תפקידם, מעודדים את המתאמנים להגיע לקצה גבול היכולת על מנת להשיג את המקסימום מהאימון. לעיתים לא מרגיש המתאמן מהו קצה גבול היכולת שלו וגורם לעצמו לנזקים. ביטוח קרוספיט מאפשר למאמן להעניק פיצוי למתאמן ולא להיות בעצמו חשוף לתביעות. האימון בקרוספיט הוא פעמים רבות קבוצתי כך שהמאמן לא יכול לראות את כל אחד מהמתאמנים בכל רגע. פציעות ונזקים עלולים לקרות. אנו בגרסון מציעים פוליסת ביטוח קרוספיט בהתאמה אישית. אין ספק כי הביטוח הוא המרכיב החסר למאמן הקרוספיט בכדי להרגיש תחושה נוחה וביטחון ולתת למתאמניו את המיטב. פנו אלינו והגנו על עצמכם ממקרים בלתי צפויים.