צרו קשר

לקבלת הצעה משתלמת
אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים נוספים חייגו:

08-9465921

ביטוח מדריך פילאטיס

פעילות הפילאטיס הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות. עקב כך, על כל מדריך לרכוש את פוליסה המתאימה לו - פוליסת ביטוח מדריך פילאטיס

נשאלנו פעמים לא מעטות על ידי מדריכי פילאטיס בנוגע לחשיבותו של ביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי (ביטוחי חבויות) כביטוח המלווה את הדרכתם.

המענה לכך טמון בשיטת הפעילות של מדריך הפילאטיס.

 

השלב החשוב ביותר

לפני תחילת פעילותנו המקצועית כמדריכי פילאטיס, יש צורך לשאול כמה שאלות מהותיות אודות אופיה של הפעילות ועל רמת הסיכונים והחשיפה לה מדריך הפילאטיס חשוף.
1.האם הפעילות מתרחשת באופן עצמאי או תתחת מועדון?
2.האם פעילותי כמדריך פילאטיס כפופה לחוק הספורט והאם יש לכך משמעויות ביטוחיות?
3.האם ישנה חשיפה לתביעות בגין רשלנות ו/או תאונה אחרת שאינה כתוצאה מרשלנות במסגרת זמן הפעילות?
4.מהם הפתרונות אותם מספק שוק הביטוח בישראל ,כהגנה בפני תביעות כאלה ואחרות?
5.מה גבול האחריות אותו נדרש מדריך הפילאטיס לרכוש, המדריך מספר מסוים חניכים ?
6.האם יש חשיבות למספר חניכים שונה מקבוצה לקבוצה המודרכים אצלי?

 

מה צריך לוודא לפני?

עוד לפני עריכת הביטוח, יש לוודא את מטריית הביטוחים שנמצאים במקום העבודה כשכיר. צריך לבדוק שמקום העבודה מבטח מפני תביעות אחריות מקצועית וצד שלישי (זהו אינו דבר מובן מאליו).


כמדריך פילאטיס עצמאי, צריך לשים לב לביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי, שיכסו את כל החבות כלפי המודרכים כאשר מדובר ברשלנות. בשנים האחרונות ניתן למצוא דוגמאות רבות מאוד לגבולות אחריות נפוצים, אולם מדריכים שמודעים או שנכוו בתביעת רשלנות בעברם, דואגים לבטח את עצמם בגבולות גבוהים מהמקובל. למשל מדריך פילאטיס עם 100 חניכים, גבול אחריות של 1,000,000 ₪ אינו מספיק וצריך לשאוף לגבולות של 3,000,000-4,000,000 ₪.

 

יש לברר באופן ברור מהי הפוליסה הנרכשת, האם מדובר כאן בפוליסת אחריות מקצועית מפורטת ומקיפה ובנוסף גם ביטוח צד שלישי או אולי מדובר בפוליסה מצומצמת יותר, המוכרת כפוליסת צד שלישי עם ביטול חריג אחריות מקצועית.
המשמעויות לכך הן רבות ויש לשים את הדגש לזה, בזמן עשיית הביטוח, על מנת שלא נופתע שלא קיים כיסוי ביטוחי כי לא רכשנו את הביטוח הנכון ובזמן שהפוליסה צריכה להיות מופעלת בעקבות תביעה - אין כיסוי ביטוחי!!!

 

סיכומו של עניין ביטוח מדריכי פילאטיס

לסיכום פסוקו של עניין, פעילות מדריך בתחום הפילאטיס מלווה בסיכונים רבים ושונים שיכולים לבוא לידי ביטוי בפציעה טריוויאלית, פציעה הנגרמת מאופי הפעילות האינטנסיבית בענף ספורט מסוג זה, פציעה הנגרמת מאימון לא נכון והדרכה לא נכונה או לחילופין סתם פציעה הנגרמת בעקבות מתקן ספורט עם לקויים בטיחותיים.


מדריך, מחובתך לחזות את הסיכונים הכרוכים בענף הספורט בוא הינך עוסק ,למזער נזקים במקביל להשבחת המתאמנים והבאתם להישגים שלשמם הם ככל הנראה התכנסו מתחילה וכל זאת תוך כדי נקיטת זהירות מקסימאלית ותשומת לב אין סופית . עליך לבדוק לפני התחלת הפעילות כי הביטוח שרכשת הוא למעשה המתאים ביותר.

 

במידה ואינכם בטוחים, תתייעצו! 08-9465921